Každý príbeh začína snom

Odjakživa som bola výmyselník. V detstve som písala básničky, kreslila návrhy spoločenských šiat, sem-tam maľovala, inokedy trochu vyšívala. Na strednej ma zase uchvátilo čaro fotografie. Ale, ako inak, pre vysokú som sa rozhodla pre istotu a praktické zamestnanie.

Vyštudovala som marketing a po nástupe do práce som veľmi rýchlo zistila, že budem potrebovať priestor, v ktorom môžem rozprestrieť krídla a slobodne lietať. Vo voľnom čase som sa tak vrátila k ručným prácam a od roku 2013 som prešla viacerými tvorivými projektmi, ktoré ma naučili techniky a pomohli mi budovať moje sebavedomie dizajnéra a remeselníka.

Po dlhom zvažovaní som sa po 7 rokoch práce v 2019 rozhodla vydať na cestu za svojím snom: Vybudovať vlastnú udržateľnú značku s originálnymi dizajnmi, ktoré budú prinášať ľuďom radosť a vytvoriť si pre seba slobodný pracovný priestor, v ktorom budem môcť lietať.
Slobodne a s dotykom rozprávky.

ADDRESS

Unlimited Dots, s.r.o.
Pittsburgská 1672/6, 01008 Žilina

PHONE

Mobile: ++421 944 734 470

Rozhodnutie vydať sa za svojim snom mi pritiahlo do cesty ďalší. O dva roky neskôr sa mi narodila moja dcérka. Už počas tehotenstva som musela spomaliť pracovné tempo, ale pomaly a postupne neustále rozvíjam a tvorím naše doplnky.

Hľadám tie najlepšie a kvalitné materiály,spoľahlivých a zodpovedných dodávateľov na Slovensku aj vo svete, aby som do každej jednej vecičky vniesla nielen rozprávkový nádych, jedinečný dizajn, ale i prémiovú kvalitu.

online store

Máte záujem o spoluprácu alebo B2B predaj? Neváhajte ma kontaktovať na [email protected].