Bezpečnej platobné transakcie sú pre našu spoločnosť prioritou. Všetky transakcie sú odosielané cez protokol SSL (Secure Sockets Layer) v zakódovanej forme poskytujúca vysokú mieru zabezpečenia. Za účelom ochrany zákazníkov si spoločnosť vždy vyhradzuje právo overiť si platnosť karty, dostupnosť čiastky kúpnej ceny na účte, ako aj presnosť a pravdivosť kontaktných údajov poskytnutých zákazníkom.

Náš eshop spolupracuje s autorizovaným sprostredkovateľom platieb (Stripe, Paypal), ktorý riadnym spôsobom spracováva údaje z platobnej karty zákazníka v súlade s medzinárodnou bezpečnostnou normou PCI DSS vypracovanú medzinárodnými prevádzkovateľmi služieb v oblasti kreditných kariet, ako sú VISA, MasterCard a Diners.

Preto budú údaje o kartách zákazníkov aj informácie o platbách prísne chránené a spracovávané s maximálnym zabezpečením.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom bezpečnosti alebo ponúkaných spôsobov platby, kontaktujte prosím Zákaznícky servis spoločnosti na e-mailovej adrese [email protected]