AKÉ ZNAČKY PONÚKA ANIBUBBA?

Vytvárame dizajny inšpirované prírodou s vílenským duchom. Ponúkame široký portfólio módných doplnkov, hlavne pre deti, ako sú vlasové doplnky a detské čiapky, a do domácnosti, ako sú vankúše v tvare veľryby a iné vankúše. Naším cieľom je priniesť radosť do vášho každodenného života tým, že ich nosíte, a stať sa krásnymi darčekmi pre vás a vašich blízkych.

KDE SA VYRÁBAJÚ NAŠE PRODUKTY?

Všetky produkty sú navrhnuté na Slovensku. Produkty vyrobené z látky a vytlačené 3D tlačou sú vyrobené na Slovensku. Vlasové doplnky z acetátového celulózu sú vyrobené v Číne v spoločnosti s transparentným a vysokým štandardom výroby.

AKÉ MATERIÁLY POUŽÍVAME?

Používame vysokokvalitné materiály (ľan, bavlna), vyrobené v Európe. Mnohé z našich vlasových doplnkov sú vyrobené z látkových zostatkov, pretože chceme minimalizovať odpad z našej výroby. Pre líniu sponiek na vlasy v tvare tulipánu sme sa rozhodli pre acetátovú celulózu, pretože ju považujeme za veľmi odolný a prémiový materiál vyrobený z prírodných zdrojov, na rozdiel od iných lacných plastových materiálov.

DO KTORÝCH KRAJÍN POSIELAME?

Na doručenie používame služby Slovenskej pošty, ktorá doručuje medzinárodne na oficiálne Pošty doručovateľskej krajiny. Doručenie nie je možné do krajín, ktoré sú pod obmedzením kvôli vojne alebo iným prekážkam.

KEDY JE OBJEDNÁVKA ODOSLANÁ?

Odosielame položky, ktoré sú skladom, od 3 do 5 dní po prijatí platby za objednávku.

AKO DLHO TO TRVÁ, KÝM DOSTANEM OBJEDNÁVKU DO MOJEJ KRAJINY?

Doručenie v rámci Európskej únie obvykle trvá od 5 do 15 pracovných dní (v priemere 10 dní od odoslania). Táto doba doručenia platí aj pre európske krajiny, ktoré nepatria do EÚ. Dodanie do USA trvá od 10 do 20 pracovných dní. Dodanie do iných neeurópskych krajín trvá tiež približne 10 až 20, 25 pracovných dní. Doručenie môže trvať dlhšie na vzdialených ostrovoch a v prípade medzinárodných sviatkov.

ČI JE PO OBJEDNÁVKE NEJAKÝ DODATOČNÝ POPLATOK?

Dodanie do neeurópskej krajiny musí prejsť procesom colného konania. Dane a poplatky za colné konanie v vašej krajine nie sú zahrnuté v cene objednávky. Musíte si ich vyriešiť sami.


AKO JE TO S REKLAMÁCIAMI?

Všetky objednávky sú pokryté našou 2-ročnou zárukou proti výrobným chybám. Aby sme zvážili, či vám vrátime peniaze alebo vám výrobok vymeníme, potrebujeme, aby ste nám vrátili poškodený výrobok (nehradíme náklady na dopravu) alebo nám na e-mailovú adresu [email protected] poslali opatrne fotografie chyby. Následne vás budeme sprevádzať celým procesom e-mailom. Buďte prosím opatrní a prečítajte si informácie o tom, ako sa starať o náš produkt a manipulovať s ním, aby ste udržali jeho funkčnosť a kvalitu dlhú dobu.

PONÚKATE VAŠE PRODUKTY NA VEĽKOOBCHOD?

Áno. Ponúkame možnosť veľkoobchodného nákupu. Ako malá kreatívna dielňa a väčšina našich položiek je ručne vyrobených, potrebujeme čas na splnenie veľkoobchodných požiadaviek. Ak teda máte záujem predávať naše produkty vo svojom obchode, kontaktujte nás e-mailom [email protected] a dajte nám vedieť, o aké produkty a množstvá máte záujem. Pokúsime sa vám čo najskôr odpovedať a informovať vás o cenách a možných podmienkach veľkoobchodu.